Šumavský ráj

Po pracovním týdnu ujíždí tříčlenná rodina z pulzující metropole na klidný a zároveň akční víkend do skutečného ráje. Ujíždí na Šumavu.

Dům se sedlovou střechou obklopují vzrostlé stromy, louky a lesy. Místo, kde se jen při pohledu z okna tají dech. Místo, kde chce rodina odpočívat, trávit aktivně čas, užívat si tu dovolené, návštěvy přátel a dalších rodinných příslušníků. A to vše v prostředí, ve kterém jim prostě bude dobře. Spjaté s přírodou, osobní, teplé i praktické.

Výstřižek S1

Obytnému prostoru ve spodní části domu proto dominuje velký jídelní stůl, který věříme, bude srdcem dění a potkávání se. Samozřejmostí je pohodlná sedačka a lenoška. Moderní otevřená kuchyň tuto část uzavírá. Kombinovali jsme zde antikové kousky, které miluje paní majitelka, s moderními prvky.

Výstřižek_S2

Výstřižek._S3JPG

V jednotlivých ložnicích je kladen důraz na kompletní vybavení, komfort a možnost individuálního odpočinku. Snažili jsme se vytvořit v pokojích “zóny”, které svým uživatelům dopřávají pohodlné kouty k relaxu. Pokoje jsou v horním patře odděleny schodištěm. Tím je zaručeno soukromí a klid pro rodinu i hosty.

Výstřižek_S4

Pro dlouhé večery a trochu zábavy uživatelům slouží společenská místnost s kulečníkovým stolem a malým barem.

Jednotlivé části jsme dekorovali s ohledem na užití. Barevnosti v pokojích by měly tvořit celek, ale respektují přání majitelů a jejich osobnosti.

Děkujeme za možnost být toho všeho, aspoň chvíli, součástí.