Netradiční workshopy

Máte chuť na chvíli vypnout, odpočinout si od každodenních starostí a myslet jen na krásné věci? Navštivte některých z našich workshopů zaměřených na krásu a styl. Je z čeho vybírat:

PŘÍPRAVA SVÁTEČNÍ TABULE bývá často podceňovaná dovednost, ale věřte, že i s málem vykouzlíte krásnou atmosféru. Důležité jsou detaily a pravidla. Stejně jako skladba menu má i založení stolu a výzdoba svůj účel a význam. Správně připravená tabule má vystihnout příležitost akce, zkrášlit prostředí a navodit příjemný pocit. A nemusí to být jen klasika, i u prostírání můžete popustit uzdu své fantazii. Podmínkou by měl být pouze barevný soulad.

ORIGINÁLNÍ ŠPERKY přesně pro vás! Stále populárnější šperky designérky Ivety Šlosárové si můžete nejen v našem butiku koupit, ale i vyrobit. Iveta začala s výrobou těchto originálních šperků v roce 2012 na ostrově Tenerife, kam se moc ráda vrací a kde nakupuje nejrůznější druhy materiálů dodnes. Naučí vás kombinovat barvy, materiály a ukáže vám jak šperky vyrobit. Jak říká sama lektorka, výroba šperků je pro ni určitý druh meditace. Přijďte si i vy zameditovat u šálku lahodné kávy a vyrobit si krásnou ozdobu pro sebe nebo své přátele.

VELIKONOČNÍ VĚNCE a dekorace ve stylu Animadecor. Ukážeme Vám, jak si vyrobit originální velikonoční aranžmá na stůl nebo věnec na dveře. A také jak nejlépe kombinovat přírodní i umělé materiály, aby Vám věnec vydržel déle, než jedny Velikonoce. Naučíme Vás práci s tavnou pistolí a poradíme s výběrem vhodných dekorací. Svůj výtvor si samozřejmě odnesete domů, aby vám na dveřích vítal jaro.

KVĚTINY V INTERIÉRU dodají vašemu domovu styl. Naučíme vás, jak krásně a vkusně dekorovat vázy s pomocí umělých květin, které vám vydrží opravdu dlouho. Ukážeme vám nejen práci s květinami, ale také jak vazby kombinovat s netradičními materiály tak, aby krásně vypadaly. Květiny v interiéru navodí vždy příjemnou atmosféru a to v každém ročním období.

ADVENTNÍ VĚNCE dnes již neodmyslitelně patří k Vánocům a jsou součástí každé vánoční výzdoby. Naučíme Vás základní techniku vázání věnců, práci s tavnou pistolí a poradíme s výběrem vhodných dekorací. A nemusíte se bát, že by se vám věnec nepovedl, se vším vám rádi poradíme a podáme pomocnou ruku. Domů si odnesete originální kousek, který se stane chloubou vašeho domova.

Všechny kurzy se konají v našem interiérovém studiu u Karlova náměstí na adrese:
Animadecor
Na Moráni 345/11
Praha 2
 

Přihlásit se můžete ZDE!

Těšíme se na vás!

wp1