Kde nás najdete?

 

KONTAKTY ADRESA
     
Petra Gernerová - majitelka/designer ATELIÉR WORKSHOPOVÝ ATELIÉR
gernerova@czech-production.cz Animadecor by PETRA G. K Verneráku 4B zahrada (vedle školky Nautis)
420 606 605 844 Zelená 11 Praha 4, Kunratice
Praha 6 
Michaela Machoňová - designer 160 00
designer@animadecor.cz  
420 724 187 018 SÍDLO
  Czech production s.r.o.
Denisa Červinková - e-shop Na Moráni 345/11
denisa@gods.cz Praha 2
420 734 232 750 128 00
     
   
   

 

ANIMADECOR by Petra G.

PŘEDSTAVUJE DEKORACE, BYTOVÉ DOPLŇKY, TEXTIL, NÁBYTEK, INTERIÉROVÝ DESIGN A PORADENSTVÍ...

PRO VÁS, PRO DOMOV S DUŠÍ.

 

PETRA GERNEROVÁ

Majitelka/designer

CO VŠE SE SKRÝVÁ ZA ZNAČKOU ANIMADECOR?

Pod značkou Animadecor se toho skrývá mnohem více, než jen bytové doplňky. Máme vše od nejdrobnějších dekorací, přes krásné a užitkové bytové doplňky a poskytujeme také poradenství a návrhy pro interiéry.

INTERIÉROVÉ PORADENSTVÍ?

Naší snahou je vytváření osobitých a výjimečných domovů nebo firemních a reprezentativních prostor. Interiérové designérky poslouchají a vnímají klienta, snaží se ho poznat a poradit individuálně.

JAK VYBÍRÁTE BYTOVÉ DOPLŇKY?

Nabízíme takové dekorace, které nás samotné osloví svým zpracováním, kvalitou a příběhem. Jedná se bez výjimky o malosériové výrobce; velká část našeho bytového vybavení a doplňků je vyrobena ručně.

JAKÝ DESIGN JE ANIMADECOR VLASTNÍ?

Naší filosofií je funkčnost, elegance, oduševnělý interiér a nadčasovost. Kombinujeme jednoduché minimalistické kusy a třeba antikový nábytek. Necháváme vyniknout propracovaným výrobkům ze zajímavých materiálů a struktur.

JAKÉ BYTOVÉ DOPLŇKY?

Animadecor nabízí  bytové doplňky a dekorace prodchnuté dálkami, které domovu poskytují duši. Cíleně vyhledáváme a oslovujeme dodavatele doplňků, kteří zatím v ČR nepůsobí a proto je náš sortiment jedinečný.

JAK BY jSTE POPSALA VÁŠ STYL?

Stylově je záběr poměrně široký – najdete u nás doplňky, dekorace a krásné umělé květiny, indická svítidla, koberce, doplňky ke stolování a sezónní dekorace, květináče a koše na zahradu i do interiéru ze Sýrie nebo třeba haitské nástěnné umění.

CO BY jSTE DOPORUČILA VY OSOBNĚ?

Snažíme se vytvářet vlídný prostor pro každého, koho design, bytové doplňky a nábytek baví a zajímá. Nezáleží na tom, jestli teď něco aktuálně potřebujete. Někdy stačí velmi málo a interiér získá nové kouzlo. A vždy u nás najdete originální dárky, téměř pro jakoukoli příležitost.