Naši prodejnu naleznete mezi Palackého náměstí a Karlovo náměstí - Na Moráni 345/11, Praha 2.

Kde nás najdete?

 

OTEVÍRACÍ HODINY KONTAKTY ADRESA
     
Po -Čt Prodejna Prodejna
10:00 - 18:00 animadecor@animadecor.cz Animadecor
420 602 201 932 Na Moráni 345/11
Pá -   Praha 2
10:00 - 16:00 Petra Gernerová - Jednatelka/majitelka 128 00
  gernerova@czech-production.cz  
 So - Ne 420 606 605 844 Sídlo
 Zavřeno   Czech production s.r.o.
    Na Moráni 345/11
    Praha 2
    128 00
     
     
     

 mapa CP

ANIMADECOR PŘEDSTAVUJE DEKORACE, BYTOVÉ DOPLŇKY, TEXTIL, NÁBYTEK, INTERIÉROVÝ DESIGN A PORADENSTVÍ...

PRO VÁS, PRO DOMOV S DUŠÍ.

 

anima redlev photography_DSC4918-mensi_1

PETRA GERNEROVÁ

Majitelka obchodu Animadecor

CO VŠE SE SKRÝVÁ ZA ZNAČKOU ANIMADECOR? JSOU TO SPÍŠE BYTOVÉ DOPLŇKY NEBO NÁBYTEK?

Pod značkou Animadecor se toho skrývá mnohem více, než jen bytové doplňky nebo nábytek. Máme vše od nejdrobnějších dekorací, přes krásné a užitkové bytové doplňky, velké kusy nábytku a zabýváme se také poradenstvím a návrhy pro interiéry.

INTERIÉROVÉ PORADENSTVÍ?

Naší snahou je vytváření osobitých a výjimečných domovů nebo firemních a reprezentativních prostor. Interiérové designérky poslouchají a vnímají klienta, snaží se ho poznat a poradit individuálně.

JAK VYBÍRÁTE BYTOVÉ DOPLŇKY?

Nabízíme takové dekorace, bytové doplňky a nábytek, které nás samotné osloví svým zpracováním, kvalitou a příběhem. Jedná se bez výjimky o malosériové výrobce; velká část našeho bytového vybavení a doplňků je vyrobena ručně.

JAKÝ DESIGN JE ANIMADECOR VLASTNÍ?

Naší filosofií je funkčnost, elegance, oduševnělý interiér a nadčasovost. Kombinujeme jednoduché minimalistické kusy a třeba antikový nábytek. Necháváme vyniknout propracovaným výrobkům ze zajímavých materiálů a struktur.

JAKÉ BYTOVÉ DOPLŇKY A NÁBYTEK?

Animadecor nabízí řemeslně vyráběný nábytek, bytové doplňky a dekorace prodchnuté dálkami, které domovu poskytují duši. Cíleně vyhledáváme a oslovujeme dodavatele nábytku a doplňků, kteří zatím v ČR nepůsobí a proto je náš sortiment jedinečný.

JAK BYSTE POPSALA VÁŠ STYL?

Stylově je záběr poměrně široký – najdete u nás nábytek evokující atmosféru provensálského venkova, doplňky a dekorace jako ze staré Anglie, indická svítidla, koberce, doplňky ke stolování a sezónní dekorace, květináče a koše na zahradu i do interiéru ze Sýrie nebo třeba haitské nástěnné umění.

CO BYSTE Z VAŠEHO OBCHODU DOPORUČILA VY OSOBNĚ?

Především bych pozvala k návštěvě našeho kamenného obchodu. Zážitek z něj se jen těžko sděluje slovy - snažíme se vytvářet vlídný prostor pro každého, koho design, bytové doplňky a nábytek baví a zajímá. Nezáleží na tom, jestli teď něco aktuálně potřebujete. Přijďte se k nám inspirovat a nechat na sebe jednotlivé věci působit. Někdy stačí velmi málo a interiér získá nové kouzlo. A vždy u nás najdete originální dárky, téměř pro jakoukoli příležitost.