Inspirace

Na detailu záleží Vám i nám

Naše originální doplňky doladí design Vašeho nábytku, podtrhnou atmosféru. Kvalita materiálu znásobí příjemné chvíle a emoce. Každý prostor, ve kterém se chcete cítit dobře a umocnit pozitivní náladu, je třeba doladit a zkrášlit vhodným doplňkem, který se hodí právě k Vám. Moderní trendy v gastronomii se kromě čerstvosti zaměřují především na kvalitu a způsob přípravy potravin a nápojů, a také na dekoraci a styling.

 

cina orez

 

Krásný porcelán a sklo Vám ze všedních momentů stolování dokáže vykouzlit nevšední zážitek. Interiér vašeho domu, bytu, kanceláře či terasy podtrhnou zase krásná zrcadla, obrazy, lampy, polštáře, plédy, vůně, svíčky, vázy, podnosy, mísy, karafy, rámečky a spousty jiných krásných drobností. Kombinací různorodých a netradičních materiálů – dřeva, kovů a látek, umíme dodat vašemu prostoru exotický nádech.

inspirace dekorace                      

A nezapomínáme na důležité pravidlo – květin není nikdy dost. Poradíme Vám s výběrem, připravíme vazby a aranže do různorodých prostorů i velikostí. Jsou vhodné pro jakoukoliv příležitost a směle konkurují živým květům. Nevěříte? Přijďte se podívat! Příjemná atmosféra, pozitivní emoce, teplo domova – to co Vy vytváříte, my umíme dotvořit.

 Výstřižek. kvetiny2JPG      


 

Pod pojmem nábytek si představujeme nejen krásné věci, ale také životní styl

Jde skloubit krása, pohodlí a praktičnost? Ano jde, náš nábytek to umí. Kombinujeme různé materiály – například dřevo teaku, akátu, olivovníku s mosazí, olovem, mědí, stříbrem a příjemnými látkami. Netradiční kousky z celého světa ozvláštní jednoduchou linii interiéru, navodí atmosféru Provance, staré Anglie, nebo Dálného východu.

                          inspirace nabytek_1

Můžete si vybrat skříňky a komody do ložnic, pokojíčků, chodeb a jídelen. Nabídneme vám velké množství stolů a malých stolečků, odkládacích skříněk a poliček. Pro dokonalé pohodlí si jistě vyberete křesla, lenošky, nebo polstrované židle, které svým designem oživý jídelní stůl, nebo prázdný kout na chodbě a svojí pohodlností zpříjemní čas odpočinku. Každý kus je originál, jedinečný. Povedlo se nám oslovit dodavatele, kteří zatím do České republiky zboží nedodávají. To vám zaručuje,že si domů odnesete opravdu unikátní kousek.

inspirace mozajka