Návrhy interiérů

Rádi Vám pomůžeme se změnou Vašeho interiéru, navrhneme řešení na míru odpovídající Vašim potřebám. Zásadní je počáteční konzultace, kdy zjišťujeme styl, potřeby, požadavky a představy každého klienta. Pro návrh potřebujeme foto místnosti, ideálně půdorys nebo projektovou dokumentaci. Vždy je nutná konzultace a zaměření u zákazníka, abychom mohli nabídnout služby přesně v takové šíři, v jaké potřebujete. Pokud si přejete doladit interiér pouze látkami a textilem, nebo zútulnit dekoracemi, opět se neobejdeme bez fotografií, abychom věděli, jaké vzorníky k Vám dovézt.

Veškeré konzultace u nás v kamenné prodejně jsou pro Vás zdarma!

Schůzku si domluvte předem prostřednictvím e-mailu: animadecor@animadecor.cz.

Může se stát, že naši designéři budou na realizaci u zákazníka a nemusíte je vždy zastihnout na prodejně v otevíracích hodinách.

Každá zakázka je pro nás výzvou, protože žádný interiér ani jeho uživatelé nejsou stejní.

      

cina orez

 Na detailu záleží Vám i nám

Naše originální doplňky doladí design Vašeho nábytku, podtrhnou atmosféru. Kvalita materiálu znásobí příjemné chvíle a emoce. Každý prostor, ve kterém se chcete cítit dobře a umocnit pozitivní náladu, je třeba doladit a zkrášlit vhodným doplňkem, který se hodí právě k Vám.

Výstřižek1

Krásný porcelán a sklo Vám ze všedních momentů stolování dokáže vykouzlit nevšední zážitek. Interiér vašeho domu, bytu, kanceláře či terasy podtrhnou zase krásná zrcadla, obrazy, lampy, polštáře, plédy, vůně, svíčky, vázy, podnosy, mísy, karafy, rámečky a spousty jiných krásných drobností. Kombinací různorodých a netradičních materiálů – dřeva, kovů a látek, umíme dodat vašemu prostoru exotický nádech.

Výstřižek4

000153

 Pod pojmem nábytek si představujeme nejen krásné věci, ale také životní styl

Jde skloubit krása, pohodlí a praktičnost? Ano jde, náš nábytek to umí. Kombinujeme různé materiály – například dřevo teaku, akátu, olivovníku s mosazí, olovem, mědí, stříbrem a příjemnými látkami. Netradiční kousky z celého světa ozvláštní jednoduchou linii interiéru, navodí atmosféru Provance, staré Anglie, nebo Dálného východu.

700757-b

Můžete si vybrat skříňky a komody do ložnic, pokojíčků, chodeb a jídelen. Nabídneme vám velké množství stolů a malých stolečků, odkládacích skříněk a poliček. Pro dokonalé pohodlí si jistě vyberete křesla, lenošky, nebo polstrované židle, které svým designem oživí jídelní stůl, nebo prázdný kout na chodbě a svojí pohodlností zpříjemní čas odpočinku. Každý kus je originál, jedinečný. Povedlo se nám oslovit dodavatele, kteří zatím do České republiky zboží nedodávají. To vám zaručuje, že si domů odnesete opravdu unikátní kousek.

Výstřižek3