Decor & Flowers

Od roku 2015 působíme na českém trhu.
 
Naše obchody pod značkou Animadecor vždy představovali osobité kousky nábytku a dekorací z celého světa v eklektickém stylu. Ten spojuje prvky Orientu, staré Anglie, Provence a jednoduchý čistý design.
 
Několik let jsme působili na pražském Smíchově, následně se náš koncept výrazně zvětšil na Novém Městě. Aktuálně jsme vytvořili místo, které propojuje dekor a styl, s vůní čerstvé kávy, koláčů a lahodného vína.
 
Zaměřujeme se primárně na zboží z malých rodinných firem, na ruční práci, recyklované materiály, upcyklaci, udržitelnost a produkty v bio kvalitě a s příběhem.
Zařídili a vybavili jsme krásné interiéry v Čechách, ve Španělsku, v Itálii i v Chorvatsku. Naše práce je osobitá, pracujeme s textilem různých struktur, s tapetami a v neposlední řadě s vůněmi. Vůně jsou vzpomínky.
 
Najdete u nás bestsellery v podobě praktických košů z recyklovaných pneumatik, plastiky na zeď, které dle návrhu pařížské designéry vysekávají haiťani ze starých sudů od nafty. Milovníkům přírodní kosmetiky nabídneme Francouzkou značku Tadé, která všechny esenciální složky a oleje produkuje v bio kvalitě. Vyzkoušejte mýdlo z Aleppa, suché tělové oleje, nebo třeba růžovou vodu.
 
Do interiéru představíme dva dodavatele bytových difuzérů a sprejů, doplněné o svíčky. Italská značka Teatro je spíše jemnější, až lahodná. I když smyslná ambra nebo patchouli krásně a intenzivně provoní interiér. Francouzská značka L’Opera je inspirována divadlem a operou. Už podle názvu jednotlivých vůní navnímáte opravdovou klasiku. Naším favoritem je Elixír lásky a Madame Butterfly. Vůně jsou hodně smyslné a rafinované. Interiérům dodají hloubku a cit.
 
Vybírat u nás můžete ze spousty dekorativního zboží. Lustry, lampy, stolečky, zrcadla, polštáře a plédy. Velký výběr nabídneme zájemcům o květiny. Umělé, k nerozeznání od pravých, a v tomto konceptu i čerstvé živé květiny, které nám dodávají Kytky od Pepy. V obou případech vám je naaranžujeme, navážeme do kytic a poradíme.
 
Jednoduše řečeno, stavte se. Určitě vás to pohladí po duši a třeba si i nějakou radost odnesete.