Café & Wine

ANIMA cafe and wine je místo s výběrovou kávou od moravské pražírny Father’s Coffee Roastrery, s čajem z 12-ti bylin z naší produkce a se skvělým vínem z malých francouzských vinařství.


Pečeme pro vás čerstvé bezlepkové brownies, bábovku, kroasany, bagety, připravujeme domácí tiramisu, nebo sezónní crambel a spoustu dalších dobrot.
Během dne vám z naší produkce nabídneme obložené sendviče, focacci, bezlepkové bulky, tapasy v podobě obložených prkének s delikátními italskými salámy, sýry a olivami.


Každý den si můžete v čase 9-15 vychutnat brunch. Vejce do skla, nebo v páře od slepiček pana Dubna, grilované farmářské párky od pana Brabce, nebo vám připravíme domácí palačinky na sladkou i slanou variantu. Zastavte se si vychutnat topinku s buratou nebo avokádem a rozhodně zkuste vynikající vajíčkovou pomazánku s domácí majonézou od našeho Pepy.

Odpoledne se u nás překlopí k francouzským vínům a cremantům. Náš hlavní someliér Martin vybírá u malých vinařství a produkcí opravdu skvosty, které jsou dostupné a přívětivé svojí cenou.
Nevinařům nabídneme míchané nápoje, nebo českou klasiku výběrovou slivovici, či armaňak, který je skvělý s nakládanou švestkou.

V našem bistru najdete i spoustu dobrot pro doma. Stačí se cestou z práce stavit pro čerstvě krájené salámy a sýry, nebo jiné dobroty a s lahví vína si vše můžete vychutnat u vás na terase.
Chcete-li trávit čas v přírodě, stavte se pro piknikový koš plný dobrot dle vašeho přání a vyražte si.

Jednoduše řečeno, pořídíte u nás vše, co sami máme rádi. Produkty Šufan, liofilozované tvarůžky, pesto a chilli omáčky ZACH’S PESTO & CHILLI od skvělého Lukáše, domácí džemy a sirupy, čokolády, výběr limonád, alternativních piv, i naši plzeňskou klasiku.

Spoustu toho můžete ochutnat během ANIMA večerů. Připravujeme pro vás pop-up akce, degustace vín, kreativní workshopy, i letní kino s legendami filmového plátna.

Jsme místo s příběhem a s duší, jsme ANIMA.