VELIKONOCE

Oslavy jara se blíží.

Velikonoce už pomalu klepou na dveře a v butiku Animadecor je jarní atmosféra v plném proudu. Najdete u nás veliký výběr velikonočních vajíček z foukaného skla i ručně vázané věnce, které od 26.3. do 5.4.2018 můžete v našem butiku na Andělu nakoupit s 30% slevou.

Samozřejmostí jsou krásné dekorace a také bohatá nabídka nejrůznějších pestrobarevných květů. Velikonoční tabuli můžete ozdobit vázou s květy tulipánů, pryskyřníků nebo pivoněk a doplnit je větvičkou rozkvetlé třešně nebo jabloně. Umístit je můžete jak doma na stole, tak i venku za oknem nebo třeba na terase.

Pro sváteční stolování jsou ideální keramické výrobky značky Bordallo, které se stanou ozdobou a uměleckým předmětem jakékoliv domácnosti. Oceníte nejen nádhernou ruční práci, která bere svůj počátek z pradávných portugalských tradic, ale i naprosto univerzální využití této jedinečné keramiky. Kombinujte z kolekce zelené a bíle, spolu vypadají velmi svěže.

Pro inspiraci jsme pro vás připravili jarní výlohu s velikonočními motivy. Přijďte se podívat a ochutnat čerstvě upečeného beránka s šálkem voňavé kávy. Určitě vyberete vhodné dekorace a bytové doplňky i do Vašeho domova!

Další články

Interiér v hnědé?

Komfort v tónech hnědé, interiér, nábytek i bytové doplňky... Hnědá barva na první pohled připomíná barvu zeminy a dřeva, proto je spojována se stabilitou a evokuje bezpečí, útulno, teplo a poh

04.10.2016, 09:53

Nábytek, bytové doplňky a ruční práce

Preciznost provedení Ne náhodou se v posledních letech zaměřujeme na zpracování a kvalitu. Ty doby kdy pro nábytek a bytové doplňky byla rozhodující cena jsou naštěstí pryč. Zajímá nás původ zb

10.07.2016, 22:24