V hlavní roli látka

Textil v harmonii s interiérem…

Jistě budete souhlasit, že se v interiéru útulném a teplém cítíte lépe, než ve strohém minimalismu. Nepopírám, že uklizený a ničím nerušený čistý design nemá svoje kouzlo a pro mnohé z vás je nepostradatelný. My dáváme přednost osobitému interiéru, kde prim hrají především látky.

 

 

 

 

Závěsy, záclony, polštářky, látkové tapety a samotné čalounění nábytku, elegantní koberečky. Bez látky to nejde. Jemné vzory v kombinaci s proužkem či asijskou květenou. Lehké hedvábí, šifony nebo naopak brokáty a samety? Důležité je řasit a vrstvit. Látka sama o sobě může být i součástí zařízení. Poslouží velmi dobře jako dělící stěna. Ložnici tak elegantně rozdělíte na šatnu a odpočinkovou zónu. Nařasené vlnění látky tak ještě více umocní měkkost a intimitu prostoru.

Závěsy a látky mohou plnit i jen čistě dekorační funkce. Dlouhý pruh látky zavěšený v hale u schodiště. Závěsy můžete i měnit a třeba si tím tak navodit jarní, podzimní či slavnostní atmosféru.

Stejný design v různých barvách. Skvěle se hodí k čalounění na křesla, židle a doplňkově polštáře. Cíleného efektu docílíte i vhodnou volbou zajímavé struktury látky nebo vetkaných třpytivých vláken. Důležité je vybíranou látku předem vidět ve vašem interiéru. Určitě neopomeňte si textil prohlédnou za denního světla i při umělém osvětlení. Jak jsou barvy a tvary na vybraném závěsu v harmonii s interiérem.

Nebojte se zeptat, nechte si poradit. V butiku Animadecor vám interiérové designérky nabídnou z široké palety látek a barev. Samozřejmostí je veškerý servis spojený s výrobou. Od zaměření, doporučení vhodné mechaniky, návrhu čalounění, zajištění výroby a šití a samotné aranže hotových textilií.

Další články

Nakupovací mánie

Podzimní víkend plný slev. Připravili jsme pro Vás 20% slevu na veškeré nezlevněné zboží, novou kolekci dekorací i nábytku. Rozvíjíme a podporujeme osobitost našich zákazníků, kteří se nes

10.09.2018, 10:42

Hedvábný set na postel se slevou!

Barevný set na postel z umělého hedvábí. Využijte speciální letní nabídku k nákupu barevného setu na postel z umělého hedvábí za akční cenu ve výši 2 455,- Kč (původní cena 4 910,- Kč). Set obs

29.06.2018, 12:09

Slavíme narozeniny

Animadecor má narozeniny. 13. května oslavil butik Animadecor své 3. narozeniny. Při této příležitosti jsme pro naše zákazníky připravili speciální nabídku. Přijďte do našeho butiku na Andělu a n

16.05.2018, 15:25


Souhlasím se zpracováním osob. údajů.