V hlavní roli látka

Textil v harmonii s interiérem…

Jistě budete souhlasit, že se v interiéru útulném a teplém cítíte lépe, než ve strohém minimalismu. Nepopírám, že uklizený a ničím nerušený čistý design nemá svoje kouzlo a pro mnohé z vás je nepostradatelný. My dáváme přednost osobitému interiéru, kde prim hrají především látky.

 

 

 

 

Závěsy, záclony, polštářky, látkové tapety a samotné čalounění nábytku, elegantní koberečky. Bez látky to nejde. Jemné vzory v kombinaci s proužkem či asijskou květenou. Lehké hedvábí, šifony nebo naopak brokáty a samety? Důležité je řasit a vrstvit. Látka sama o sobě může být i součástí zařízení. Poslouží velmi dobře jako dělící stěna. Ložnici tak elegantně rozdělíte na šatnu a odpočinkovou zónu. Nařasené vlnění látky tak ještě více umocní měkkost a intimitu prostoru.

Závěsy a látky mohou plnit i jen čistě dekorační funkce. Dlouhý pruh látky zavěšený v hale u schodiště. Závěsy můžete i měnit a třeba si tím tak navodit jarní, podzimní či slavnostní atmosféru.

Stejný design v různých barvách. Skvěle se hodí k čalounění na křesla, židle a doplňkově polštáře. Cíleného efektu docílíte i vhodnou volbou zajímavé struktury látky nebo vetkaných třpytivých vláken. Důležité je vybíranou látku předem vidět ve vašem interiéru. Určitě neopomeňte si textil prohlédnou za denního světla i při umělém osvětlení. Jak jsou barvy a tvary na vybraném závěsu v harmonii s interiérem.

Nebojte se zeptat, nechte si poradit. V butiku Animadecor vám interiérové designérky nabídnou z široké palety látek a barev. Samozřejmostí je veškerý servis spojený s výrobou. Od zaměření, doporučení vhodné mechaniky, návrhu čalounění, zajištění výroby a šití a samotné aranže hotových textilií.

Další články

VELIKONOCE

Oslavy jara se blíží. Velikonoce už pomalu klepou na dveře a v butiku Animadecor je jarní atmosféra v plném proudu. Najdete u nás veliký výběr velikonočních vajíček z foukaného skla i ručně váz

09.03.2018, 09:39

Láska, romantika, svatba...

INSPIRACE PRO SVATEBNÍ DEN Pro romantickou atmosféru nemusíte v butiku Animadecor chodit daleko. Je téměř všude, kam se podíváte. Je tedy snadné i tak slavnostní den, jakým je Svatba, obohatit

08.03.2018, 11:17

JDE SE DO FINÁLE

Přání.. Jistě už máte poslední dárky koupeny i zabaleny, vše na štědrovečerní tabuli připravené, na komodě hoří svíčka s omamnou vůní jehličí nebo cideru a slavnostní nálada se šíří kolem vás. Dov

23.12.2017, 10:22