V hlavní roli látka

Textil v harmonii s interiérem…

Jistě budete souhlasit, že se v interiéru útulném a teplém cítíte lépe, než ve strohém minimalismu. Nepopírám, že uklizený a ničím nerušený čistý design nemá svoje kouzlo a pro mnohé z vás je nepostradatelný. My dáváme přednost osobitému interiéru, kde prim hrají především látky.

 

 

 

 

Závěsy, záclony, polštářky, látkové tapety a samotné čalounění nábytku, elegantní koberečky. Bez látky to nejde. Jemné vzory v kombinaci s proužkem či asijskou květenou. Lehké hedvábí, šifony nebo naopak brokáty a samety? Důležité je řasit a vrstvit. Látka sama o sobě může být i součástí zařízení. Poslouží velmi dobře jako dělící stěna. Ložnici tak elegantně rozdělíte na šatnu a odpočinkovou zónu. Nařasené vlnění látky tak ještě více umocní měkkost a intimitu prostoru.

Závěsy a látky mohou plnit i jen čistě dekorační funkce. Dlouhý pruh látky zavěšený v hale u schodiště. Závěsy můžete i měnit a třeba si tím tak navodit jarní, podzimní či slavnostní atmosféru.

Stejný design v různých barvách. Skvěle se hodí k čalounění na křesla, židle a doplňkově polštáře. Cíleného efektu docílíte i vhodnou volbou zajímavé struktury látky nebo vetkaných třpytivých vláken. Důležité je vybíranou látku předem vidět ve vašem interiéru. Určitě neopomeňte si textil prohlédnou za denního světla i při umělém osvětlení. Jak jsou barvy a tvary na vybraném závěsu v harmonii s interiérem.

Nebojte se zeptat, nechte si poradit. V butiku Animadecor vám interiérové designérky nabídnou z široké palety látek a barev. Samozřejmostí je veškerý servis spojený s výrobou. Od zaměření, doporučení vhodné mechaniky, návrhu čalounění, zajištění výroby a šití a samotné aranže hotových textilií.

Další články

Slavíme narozeniny

Animadecor má narozeniny. 13. května oslavil butik Animadecor své 3. narozeniny. Při této příležitosti jsme pro naše zákazníky připravili speciální nabídku. Přijďte do našeho butiku na Andělu a n

16.05.2018, 15:25

Přijďte si vyrobit originální náramek

Tvoříme šperky. Připravili jsme pro vás zajímavý workshop na téma „tvoříme šperky“. Přijďte si do našeho showroomu na pražském Andělu vyrobit originální náramek. Kurzy se konají ve třech termín

10.05.2018, 09:30

Kvetou všude kolem nás

Tradice, polibky a romantika na každém kroku. Romantický 1. květen je po roce opět tady a my jsme pro vás při té příležitosti připravili bohatou nabídku krásných květů v nejrůznějších barevných

02.05.2018, 13:06


Souhlasím se zpracováním osob. údajů.