Animadecor představuje bytové doplňky, dekorace,

nábytek, interiérový design, poradenství…

Pro domov s duší.

 

Anima = síla, která vychází z podstaty ženy, krásy, hlubšího pochopení vlastního světa…
Jen žena je schopna změny, tvořivé síly, je pramenem emocí, citu a něhy. Důležité je spojení Animy a duše,
jako projev toho, čím se odlišuje život od ostatního – dech života.

Svítí a svítí aneb léto v plném proudu! Pojďme si ho užít...

Teplé večery Jistě mi dáte za pravdu, že teplý letní večer někde na chalupě nebo na terase je oázou klidu. Ať už si vychutnáváte skleničku vína, odpočíváte po náročném dni, nebo se bavíte s přáteli, nezapomeňte si zapálit svíčku Rewined. Lahodné vůně inspirované víny v čele s letní Sangrií provoní teplý večer, ale také odežene komáry.

Interiér v hnědé?

Komfort v tónech hnědé, interiér, nábytek i bytové doplňky... Hnědá barva na první pohled připomíná barvu zeminy a dřeva, proto je spojována se stabilitou a evokuje bezpečí, útulno, teplo a pohodlí. Vzhledem k tomu, že se hojně a v různých valérech vyskytuje v přírodě, přináší do domácnosti pocit spojení s ní. I podle starověkého čínsk

Nábytek, bytové doplňky a ruční práce

Preciznost provedení Ne náhodou se v posledních letech zaměřujeme na zpracování a kvalitu. Ty doby kdy pro nábytek a bytové doplňky byla rozhodující cena jsou naštěstí pryč. Zajímá nás původ zboží a materiálu, kdo a za jakých podmínek nábytek a bytové doplňky vyráběl. Ruční práce ve výrobě Začínáme si cenit ruční práce. Hodiny

Bytové doplňky

Co vše se skrývá za značkou Animadecor? Jsou to spíše bytové doplňky nebo nábytek?

Pod značkou Animadecor se toho skrývá mnohem více, než jen bytové doplňky nebo nábytek. Máme vše od nejdrobnějších dekorací, přes krásné a užitkové bytové doplňky, velké kusy nábytku a zabýváme se také poradenstvím a návrhy pro interiéry.

Interiérové poradenství?

Naší snahou je vytváření osobitých a výjimečných domovů nebo firemních a reprezentativních prostor. Interiérové designérky poslouchají a vnímají klienta, snaží se ho poznat a poradit individuálně.

Jak vybíráte bytové doplňky?

Nabízíme takové dekorace, bytové doplňky a nábytek, které nás samotné osloví svým zpracováním, kvalitou a příběhem.Jedná se bez výjimky o malosériové výrobce; velká část našeho bytového vybavení a doplňků je vyrobena ručně.

Jaký design je Animadecor vlastní?

Naší filosofií je funkčnost, elegance, oduševnělý interiér a nadčasovost. Kombinujeme jednoduché minimalistické kusy a třeba antikový nábytek. Necháváme vyniknout propracovaným výrobkům ze zajímavých materiálů a struktur.

Jaké bytové doplňky a nábytek?

Animadecor nabízí řemeslně vyráběný nábytek, bytové doplňky a dekorace prodchnuté dálkami, které domovu poskytují duši. Cíleně vyhledáváme a oslovujeme dodavatele nábytku a doplňků, kteří zatím v ČR nepůsobí a proto je náš sortiment jedinečný.

Jak byste popsala váš styl?

Stylově je záběr poměrně široký – najdete u nás nábytek evokující atmosféru provensálského venkova, doplňky a dekorace jako zestaré Anglie, indická svítidla, koberce, doplňky ke stolování a sezónní dekorace, květináče a koše na zahradu i do interiéru ze Sýrie nebo třeba haitské nástěnné umění.

Co byste z vašeho obchodu doporučila Vy osobně?

Především bych pozvala k návštěvě našeho kamenného obchodu. Zážitek z něj se jen těžko sděluje slovy - snažíme se vytvářet vlídný prostor pro každého, koho design, bytové doplňky a nábytek baví a zajímá. Nezáleží na tom, jestli teď něco aktuálně potřebujete. Přijďte se k nám inspirovat a nechat na sebe jednotlivé věci působit. Někdy stačí velmi málo a interiér získá nové kouzlo. A vždy u nás najdete originální dárky, téměř pro jakoukoli příležitost.